Portal AGD z poradami nt. obsługi, serwisu i naprawy sprzętu AGD: piekarników, kuchenek gazowych i elektrycznych, płyt ceramicznych, zmywarek oraz pralek.

Sprzęt AGD

Polecane kuchenki Electrolux – ranking TOP 3

Poszukując kuchenki do swojej kuchni, nie można pozostawiać wyboru przypadkowi, a tym bardziej kierować się wyłącznie ceną. To sprzęt, w który inwestuje się raz na wiele lat – musi zatem spełniać najwyższe wymagania i być funkcjonalny. Na jaki model postawić i co należy brać pod uwagę podczas zakupów? Zobacz!

Kuchenki Electrolux – trzy modele, które warto rozważyć

Marka Electrolux słynie z produkcji wysokiej jakości sprzętów – jej produkty są polecane przez najbardziej wymagających użytkowników, którzy doceniają ich użyteczność, nienachalny design wpisujący się w każdą aranżację oraz niezawodność i intuicyjną obsługę. Najnowsze urządzenia to:

  • kuchenka gazowo-elektryczna Electrolux LKK564202X – to płyta gazowa z czterema palnikami różnej wielkości oraz zapalniczką w pokrętle i elektryczny piekarnik z funkcją termoobiegu, dzięki któremu potrawy pieką się równomiernie, niezależnie od poziomu, na jakim są umieszczone. Efekt ten wspomaga nowoczesny system rozprowadzania gorącego powietrza,
  • kuchenka elektryczna Electrolux LKI64020BX – ten model wyposażono w płytę indukcyjną, która – dzięki innowacyjnym technologiom – bezprzewodowo łączy się z okapem, kontrolując jego działanie i optymalizując siłę wyciągu w zależności od intensywności gotowania. Duże blachy w piekarniku zapewniają wystarczającą ilość miejsca na wypieki, a termoobieg dba o równomierne pieczenie i skraca czas jego trwania. Sprzęt posiada pojemną szufladę do przechowywania akcesoriów kuchennych i naczyń,
  • kuchenka elektryczna Electrolux LKR64020AW – ceramiczna płyta zapewnia pełną kontrolę nad procesem gotowania, a jej gładka powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości i prezentuje się elegancko. Nowoczesny piekarnik pozwala na uzyskanie smaku smażonych potraw bez konieczności stosowania nadmiaru tłuszczu! Odpowiada za to funkcja AirFry – połączenie obiegu gorącego powietrza ze specjalnie zaprojektowaną, ażurową blachą.

Bogaty wybór urządzeń do każdej kuchni

Warto zauważyć, że kuchenki Electrolux stanowią imponującą część asortymentu dostępnego obecnie na rynku. Nie ma się co dziwić – ten producent od lat słynie z tworzenia sprawdzonych, solidnych i praktycznych urządzeń. Nie inaczej jest w przypadku prezentowanych powyżej modeli. Choć różnią się one niektórymi parametrami, łączy je wysoka jakość wykonania oraz funkcjonalność. Z nimi codzienne gotowanie stanie się przyjemnością. Na uwagę zasługuje też ich design – klasyczna elegancja, stonowane kolory, połączenie stali szlachetnej lub bieli z czarną emalią. To wszystko sprawia, że sprzęty tej marki pasują do każdej kuchni.

Kuchenki Electrolux – warto stawiać na sprawdzone i solidne marki

Chcąc kupić nowy sprzęt, warto rozważyć kuchenki Electrolux. Ten producent od wielu lat wyposaża mieszkania, domy, a także lokale gastronomiczne – jego urządzeniom można zaufać, a stale wdrażane innowacje czynią oferowane modele niezawodnymi oraz funkcjonalnymi. Niewątpliwym atutem są też przystępne ceny oraz intuicyjna obsługa prezentowanych urządzeń producenta.