Portal AGD z poradami nt. obsługi, serwisu i naprawy sprzętu AGD: piekarników, kuchenek gazowych i elektrycznych, płyt ceramicznych, zmywarek oraz pralek.

Porady

Nauka włoskiego w instytucie – jak przebiega?

Nauka włoskiego w instytucie - jak przebiega?

Chcesz swobodnie komunikować się z Włochami? Sprawdź, czego możesz nauczyć się w instytucie włoskim! Poznaj ofertę kursów języków obcych dla dzieci i dorosłych. Dzięki nowoczesnym metodom nauczania szybko przyswoisz nowe słówka i zasady gramatyczne.

Kurs włoskiego przez Internet

Lekcje online cieszą się coraz większą popularnością. To bardzo wygodna forma nauki, dzięki której można uniknąć czasochłonnych dojazdów do placówki edukacyjnej. Same zajęcia nie różnią się natomiast od stacjonarnych spotkań z nauczycielem. Kursanci mają kontakt z prowadzącym w trybie live, widzą i słyszą lektora oraz mogą zadawać mu pytania. Internetowy kurs włoskiego organizowany jest na kilku poziomach zaawansowania. Swoje umiejętności warto określić poprzez wypełnienie testu językowego. Początkujący uczą się języka na poziomie A1, a bardziej zaawansowane osoby rozpoczynają zajęcia z materiałami B1. Najlepsze efekty przynoszą regularne lekcje, które odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają przez godzinę. Uczniowie mogą otrzymać certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

Metody nauczania instytutu włoskiego

Jak uczyć się  włoskiego? Instytut  specjalizujący się w nauce języków obcych opracował ciekawe metody nauczania, które opierają się przede wszystkim na:

  • prowadzeniu dialogów i mówieniu już od pierwszej lekcji,
  • nauce gramatyki poprzez kontekst,
  • poruszaniu tematów życia codziennego,
  • pracy w pozytywnej, przyjaznej atmosferze,
  • przełamywaniu bariery językowej i zwiększaniu pewności siebie uczniów.

Kursanci szybko nabierają wprawy w używaniu podstawowych słówek i reguł gramatycznych. Są w stanie nawiązać prosty dialog w sklepie, na lotnisku, w hotelu i u lekarza. Instytut zapewnia dostęp do platformy edukacyjnej, na której umieszczane są angażujące materiały dydaktyczne. W ofercie znajdują się zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne.

Szybka nauka języka obcego

Chcesz płynnie mówić po włosku? Zapisz się na dobry kurs językowy! Nie bój się używać nowych słówek i bądź otwarty na komunikację z obcokrajowcami. Korzystaj z doświadczenia native speakerów i przełamuj swoją barierę językową.