Portal AGD z poradami nt. obsługi, serwisu i naprawy sprzętu AGD: piekarników, kuchenek gazowych i elektrycznych, płyt ceramicznych, zmywarek oraz pralek.

Technologie

Gdzie kupić rolki transportowe PCV?

Gdzie kupić rolki transportowe PCV?

Zależy Ci na sprawnym transporcie towarów? Postaw na wysokiej jakości rolki transportowe. Sprawdź, dlaczego warto wybrać modele z powłoką PCV i gdzie najbardziej opłaca się je zamówić. Poznaj nowoczesne rozwiązania ułatwiające przenoszenie ciężkich opakowań, palet i kratownic.

Wybór rolek PCV

Najlepsi producenci rolek transportowych są w stanie dostosować ten produkt do indywidualnych potrzeb klienta. Oferują nietypowe kształty, różne sposoby wykończenia i materiały. Dobrą opcją jest nawiązanie kontaktu z firmą specjalizującą się w produkcji tego typu akcesoriów do transportu. Wówczas można liczyć też na niższe ceny wynikające z braku pośredników. Specjaliści pomogą dobrać odpowiedni wariant produktu. Trzeba wziąć pod uwagę między innymi:

  • prędkość pracy systemu transportowego,
  • maksymalne obciążenie rolek,
  • rodzaj przenoszonych materiałów,
  • warunki środowiskowe.

W niektórych zakładach taśmy do transportu towaru mogą być narażone na kontakt z wilgocią lub chemikaliami. Trzeba wtedy zainwestować w materiały o właściwościach antykorozyjnych, które wyróżniają się dużą odpornością na uszkodzenia i nadają się do użytku w wymagających warunkach przemysłowych.

Wydajne systemy transportowe

Ciekawą propozycją są na przykład nowoczesne rolki transportowe PCV, które można wykorzystać do przenoszenia ciężkich i lekkich towarów. Przydają się do transportu palet, kratownic, opakowań kosmetyków, kartonów, papieru i pojemników o dużej masie. Mają gładką, miękką powierzchnię, dzięki czemu nie zarysowują przenoszonych przedmiotów i nie zbierają zabrudzeń. Klienci mogą zdecydować się na podwójne koło napędowe, które pozwala zwiększyć wartość maksymalnego obciążenia rolki. PCV jest łatwe w konserwacji i odporne na korozję. Doskonale nadaje się do cichych systemów transportu.

Rolki z solidnymi łożyskami

Nawiąż kontakt z producentem części do maszyn i wybierz rolki transportowe idealnie dostosowane do swoich potrzeb. Postaw na wysokiej jakości materiały, takie jak PCV. Wybierz solidne łóżka, wykonane z odpornej na uszkodzenia stali węglowej lub nierdzewnej.